آموزش حمله با بولر به دو روش

نوشته شده توسط:محمود ابراهیمی | ۰ دیدگاه

حمله با بولر شاید محبوب ترین روش حمله توی تاون هال ۱۰ و ۱۱ باشه.استراتژی حمله با بولر  بسیار قویه حتی میشه گفت بیش از حد قویه و شاید بعد ها ضعیفش کنن. (آپدیت بعدی ) و استفاده از اون بسیار سادست چون بیشتر از یک نوع سرباز درش استفاده نمیشه که همین یک نوع سرباز میتونه خیلی خرابی به بار بیاره. دیگه چی نیاز داریم؟ بریم سراغ ادامه مطلب.

 

من میدونم که بیشتر شما از این روش استفاده می کنید. اما بزارید بهتون نشون بدم که بهترین روش استفادش چطوریه.

❇️حمله با بولر چطور کار میکند ⁉️

▪️بولر ها درصد تخریب خوبی دارند و به اندازه کافی هم سرسخت هستند. اما نکته ی مهم اینه که اونا میتونن با هر پرتاب سنگ به ساختمان هایی تا هشت کاشی دورتر از خودشون حتی اگر پشت دیوار باشند صدمه بزنند. این برای سریع نابود کردن مپ حریف عالیه در ضمن در حال حاضر راهی برای دفاع در مقابل این سرباز نیست.

▪️ شما برای این استراتژیه حمله به قهرمان های لول آخر یا حتی بولر لول آخر نیاز ندارید! هرچند اگر نیرو های لول آخر داشته باشید میتونید خیلی راحت هر مپی رو که بخواید ۳ ستاره کنید اما با کمی دقت میشه با بولر لول ۲ و هیرو های لول پایینتر هم اکثر مپ ها رو ۳ استار بزنید.

▪️ شما اگر  تا به حال قصد نداشتید لول بولرهاتون رو افزایش بدید  و دنبال یک روش حمله مورد اعتماد میگردید که دائما و پشت سر هم حمله هاتون رو ببرید  مطمئنا با مطالعه این آموزش گفتم شاید نظرتون عوض شد.

❇️حمله با بولر مناسب کدام تان هال است ؟

▪️ از این روش میتونید در تان هال  لول ۱۰ و ۱۱ استفاده کنید.

 

❇️ برای چه اهدافی میشه از این روش استفاده کرد؟

▪️حمله ی وار،افزایش کاپ و بدست اوردن طلا و اکسیر

❇️ حمله با بولر چه مزایایی دارند ؟

▪️به راحتی ۳ ستاره کردن

▪️ نیازی به سربازای های مکس نداره

▪️ حتی با استراتژی اشتباه هم شما ۲ ستاره رو میگیرد

❇️ حمله با بولر چه مضراتی دارد؟

▪️ خیلی به سختی میشه هوش مصنوعی بولر ها رو پیش بینی کرد پس از قبل برنامه ریزی یا تکرار یه روش ثابت اصلا مناسب نیست. اغلب باید در طول حمله عکس العمل نشون بدید.

▪️هزینه ساخت بالا با دارک اکسیر (بیش از ۲۵۰۰ دارک اکسیر)

▪️طولانی بودن زمان ساخت با دارک باراکز بوست نشده :  (حدودا ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه)

▪️احتمالا در اپدیت بعدی در ماه سپتامبر از قدرتش کم میشه پس به صورت افراطی اقدام به افزایشش نکنید.

❇️ حالت های مختلف برای حمله با بولر

▪️برای استفاده از حمله فول بولر چند نکته وجود داره. خب البته همه ی این روش ها در ویژگی اصلی یعنی تعداد زیادی بولر مشترک هستند اما یه تفاوت هایی هم با هم دارند. اینا چند تا از روش های محبوب هستن:

از این پست آموزشی دیدن کنید : آموزش حمله و استفاده صحیح از والکری

❇️ فول بولر و قهرمان ها برای پاکسازی: این روش برای کسانی مناسبه که قهرمان هاشون لول پایین هستند. توی این روش از ۲ گروه کوچک بولر رو با هیلر هاشون  از طرفین یک ناحیه میریزید و  با تاخیر بقیه ی بولر ها  و باز هم با تاخیر قهرمان ها رو که تاخیر در انداختن قهرمان ها باعث میشه که هیلر ها روی بولر هاتون بمونن و جذب قهرمان هاتون نشن .

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰

❇️ ترکیب نیرو ها در این استراتژی

▪️ بولر ۲۵ عدد

▪️ هیلر مکس ۶ عدد

▪️ والبریکر ۳ عدد

▪️اسپل ها :

۳عدد زلزله + یک عدد اسپل فریز + ۲ عدد خشم ( ریج) +  یک عدد اسپل جامپ

کلن کستل :

▪️کلن ۳۵ تایی: ۶ جاینت مکس

▪️ کلن ۳۰ تایی : ۵ جاینت مکس

اسپل در کلن : زلزله

 

❇️ فول بولر با سوپر ارچر کویین: ( لازم بذکره که در  هر پستی کلمه ی سوپرکویین رو مشاهده کردید منظور استفاده از کویین و چهار هیلر مکس پشت سرشه تا به راحتی از بین نره)  با سوپر کویین  شما میتونید مقدار زیادی پاکسازی انجام بدید و  یه فانلینگ خیلی خوبی داشته باشید ( فانلینگ همون هدایت کردن مستقیم سربازا به مرکز مپ هست) احتمالا این روش قدرتمندترین حالت استفاده از بولره اما باید به یاد داشته باشید که نیاز به یک ارچر کویین لول بالا دارید (+ ۲۵)

ترکیب نیرو ها در این استراتژی

▪️ بولر ۲۰ عدد
▪️ هیلر مکس ۶ عدد
▪️ ویزارد ۶ عدد
▪️والبریکر ۶ عدد
▪️اسپل ها :  ۳ عدد زلزله + یک عدد اسپل فریز + ۲ عدد خشم ( ریج) + یک عدد اسپل هیل روش دوم : یک عدد جامپ + ۲ عدد سم یا سرعت + ۱ عدد فریز + ۲ عدد ریج + ۱ عدد ه

▪️کلن ۳۵ تایی : ۵ عدد بولر مکس + ۱ عدد جاینت مکس

▪️ کلن ۳۰ تایی : ۵ عدد بولر مکس

▪️ اسپل در کلن : زلزله ( روش اول )  سرعت روش دوم

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!