کسب درآمد از اینستاگرام

نوشته شده توسط:محمود ابراهیمی | ۱ دیدگاه

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

راه های متفاوتی برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد. همینکه یک کسب و کار اقدام به ساخت یک پیج اینستاگرام می کند، در اصل اولین قدم برای کسب درآمد از طریق این شبکه اجتماعی را برداشته است.

از آنجا که اینستاگرام حدود ۱۲ میلیون کاربر ایرانی که روزانه بطور میانگین، ۲ الی ۳ ساعت از زمان خود را در این رسانه اجتماعی سپری می کنند، دارد، اینستاگرام را به محیطی برای کسب درآمد تبدیل کرده است.

اگر شما خدمات و یا محصولاتی دارید می توانید با فعالیت و بازاریابی در اینستاگرام، به کسب درآمد بیشتری برسید که هدف از انتشار این مطلب این نیست که بگوئیم چگونه در اینستاگرام بازاریابی و فروش انجام دهید. چرا که فروش و بازاریابی در اینستاگرام، نیازمند چندین مطلب تخصصی می باشد.

اما روشهایی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد که هم اکنون خیلی از اشخاص در حال استفاده از این روش ها هستند.

نمایش تبلیغات یکی از بهترین روشهای کسب درآمد از اینستاگرام

اگر شما بتوانید با تولید محتوای مناسب، تعداد زیادی کاربر (فالوور) را جذب پیج خودتان بکنید و در اصل تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید، بعد از مدتی می توانید با انتشار تبلیغ در پیج خود، به درآمد برسید.

چگونه؟ در ادامه توضیح خواهم داد.

قدم اول این است که یک موضوع برای پیج اینستاگرام خود انتخاب کنید. برای مثال : ورزشی ، سلامت ، خانواده ، خودرو ، صنایع دستی ، لوازم دست دوم و … .

قدم دوم ساخت یک پیج در اینستاگرام می باشد. کار سختی  نیست و اگر با ساختن صفحه مشکل دارید، با چند جستجو در گوگل می توانید یک صفحه و اکانت ایجاد کنید.

قدم سوم تولید محتوا (عکس و فیلم) و انتشار آن در پیج اینستاگرام شما می باشد که این قدم از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که یکی از دلایلی که باعث افزایش فالوور صفحه شما می شود و باعث می شود تا کاربران اینستاگرام شما را فالو کنند، همین محتوای جذاب است.

این روند بعد از مدتی باعث افزایش فالوورهای پیج اینستاگرام شما می شود و می توانید با نمایش تبلیغات در صفحه خود، به کسب درآمد از اینستاگرام بپردازید.

اما یک شاه کلید به شما می دهم. شاه کلیدی که به شما کمک می کند تا بدون صرف زمان و در سریع ترین حالت ممکن بتوانید تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرام خودتان را افزایش دهید.

فالوورهایی که ایرانی هستند و واقعی. تصاویر شما را لایک می کنند و برای آنها کامنت می گذارند. هرچه تعداد این فالوورها بیشتر باشد، درآمد شما از نمایش تبلیغات در اینستاگرام بیشتر می شود.

شاه کلید اول کسب درآمد از اینستاگرام

برای اینکه در اینستاگرام فالو یا دنبال شوید باید سایر کاربران را در این شبکه اجتماعی فالو کنید. برای اینکه تصاویر شما لایک بیشتری بخورد، باید تصاویر کاربران اینستاگرام را لایک کنید.

این کارها باعث افزایش فالوور صفحه شما در اینستاگرام می شود اما کاری است که نیاز به صرف زمان زیادی دارد.

شما می توانید همه این کارها را به یک ربات محول کنید. رباتی که بر اساس یکسری تنظیماتی که شما برای آن انجام می دهید، فعالیت می کند و بصورت میانگین، روزانه ۸۰ الی ۱۰۰ فالوور هدف را جذب پیج شما می کند.

این یعنی ماهیانه بطور میانگین ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ فالوور، پیج شما در اینستاگرام را دنبال می کنند و در یکسال حدود ۳۵k یا ۳۵۰۰۰ دنبال کننده.


اگر تمایل دارید تا با این ربات بیشتر آشنا شوید، می توانید مطلبی را در این زمینه از طریق لینک زیر مطالعه کنید:

ربات افزایش فالوور اینستاگرام


شاه کلید دوم کسب درآمد از اینستاگرام

همانطور که اشاره کردم، استفاده از ربات اینستاگرام باعث سرعت بخشیدن به روند افزایش فالوور پیج شما در این شبکه اجتماعی می شود. حالا شاه کلید دوم را به شما می دهم.

تبلیغ در اینستاگرام (شاه کلید دوم)

همزمان با استفاده از ربات افزایش فالوور، شروع به تبلیغ پیج خود در سایر پیج هایی که تبلیغ شما را منتشر می کنند، کنید. برای شروع کار نیاز نیست که برای اینکار سراغ پیج هایی که هزینه تبلیغات بالایی دارند بروید.

به دوصورت می توانید پیج خود را تبلیغ کنید.

روش اول تبلیغ در اینستاگرام

این است که با سایر صفحات ایستاگرام تبادل پست کنید. یعنی آخرین یا یکی از تصاویر دلخواه مدیر یک صفحه اینستاگرام را در صفحه خود منتشر کنید تا ایشان هم یک تصویر به دلخواه شما و از پیج اینستاگرام شما، در صفحه خودش منتشر کند.

این روش رایگان است اما باید دقت کنید با صفحاتی که موضوعشان مرتبط با موضوع صفحه اینستاگرام شما است، تبادل پست انجام دهید.

روش دوم تبلیغ در اینساگرام

در این روش شما یک تصویر را در ازای پرداخت هزینه، در یک یا چند صفحه اینستاگرام منتشر می کنید و در اصل پیج خودتان را تبلیغ می کنید. برای اینکار مبلغی بین ۱ تا دو میلیون تومان در نظر بگیرید و آن را در چندین ماه هزینه کنید. تاکید میکنم، یکجا همه بودجه تبلیغات خود را صرف نکنید.

تلفیق شاه کلید اول و شاه کلید دوم، باعث می شود که در طول یکسال حدود ۷۰ الی ۸۰ هزار نفر در اینستاگرام، پیج شما را دنبال کنند و روند افزیش فالوور شما به شدت سرعت بگیرد.

هر کار نیاز به صبر و حوصله و تلاش دارد. شما با انجام این روش ها، بعد از مدت یکسال یا کمتر یک سرمایه عالی را در اختیار دارید که سود بسیار خوبی را به شما می دهد.

استارت کسب درآمد از اینستاگرام را بزنید

بعد از اینکه تعداد فالوورهای صفحه شما به اندازه ای رسید که بتوانید در صفحه خود تبلیغ نمایش دهید، نوبت به معرفی پیج شما می رسد. شما می توانید با کارگزاران تبلیغات اینستاگرام همکاری کنید.

صفحه خود را به آنها معرفی کنید و این کارگزاران را در سود خود سهیم نمایید. با جستجو در گوگل می توانید کارگزاران تبلیغات اینستاگرام را پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.

لازم به ذکر است که فالوورا، آماده همکاری در زمینه پذیرش و ارجاع تبلیغات اینستاگرام به شما می باشد. زمانی که صفحه شما به ۱۰ هزار فالوور رسید، حتما به ما اطلاع دهید تا از صفحه شما برای نمایش تبلیغات استفاده کنیم.

اینکار برای شروع مناسب است. اما خودتان هم سعی کنید همیشه گوش بزنگ باشید. چرا که ممکن است افراد مختلف پیشنهاد تبلیغ بشما بدهند و معمولا این پیشنهاد را از طریق ارسال DM یا Direct Message یا همان پیام مستقیم به شما می دهند.

پس هرچه زودتر تعرفه تبلیغات پیج خود را مشخص کنید.

 

اگر پیج شما حداقل ۱۰۰۰۰ فالوور دارد، همین الان می توانید پیج خود را در شبکه تبلیغات اینستاگرام ما به ثبت برسانید

ثبت پیج اینستاگرام

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هر پیج در اینستاگرام تعرفه تبلیغات خود را دارد و هیچ مرجعی برای تعیین هزینه تبلیغ وجود ندارد. اما شما باید بگونه ای تعرفه تبلیغات خود را مشخص کنید که منطقی بوده و افراد بتوانند در صفحه شما تبلیغ کنند.

مثلا می توانید پکیج های مختلف تبلیغات تعریف کنید تا افرادی که قصد دارند در صفحه شما تبلیغ کنند، بتوانند با هر بودجه ای حتی کم، در پیج شما تبلیغ خود را نمایش دهند.

یک راه برای بدست آوردن تعرفه تبلیغات در اینستاگرام این است که تعرفه تبلیغات در صفحه های مختلف را بررسی کنید و بر اساس آن، تعرفه تبلیغات خود را تعیین نمائید.

ولی هزینه تبلیغات در اینستاگرام از ۳۰ هزار تومان شروع شده و تا ۲ میلیون تومان هم مشاهده شده است.

 

در مطالب بعدی به روشهای دیگیری نیز در زمینه کسب درآمد از اینستاگرام اشاره خواهیم نمود.

در صورتی که این مطلب توانسته به اطلاعات شما بیفزاید، لطفا آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

  • Doris

    Doris

    • ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۵:۱۵

    I every time spent my half an hour to read this website's articles or reviews everyday along
    with a cup of coffee. http://thegnotes.mk/index.php/component/k2/itemlist/user/1760


ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!