توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری

نوشته شده توسط:محمود ابراهیمی | ۰ دیدگاه

جنجال های این روزها نه تنها به نفع مردم خوزستان نشده است بلکه بحث و بی احترامی را بالا برده است .

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ علی کریمی

پیمان طالبی مجری برنامه مردم چی میگن پس از توهین به علی کریمی و تیم پرسپولیس و بی  احترامی به آنها مجبور به عذرخواهی از جادوگر و طرفداران تیم پرسپولیس شد .

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پرسپولیس  بسیار زننده بوده آنقدر که طرفداران پرسپولیس را به صفحه پیمان طالبی کشاند تا وی را متوجه اشتباهش بکنند .

علی کریمی که در چند روز پیش با ارسال نظری زیر پست دکتر حسن روحانی از رئیس جمهور خواست تا معصومه ابتکار را مواخذه کند و از معصومه ابتکار انتقاد کرد هنوز جنجال های این نظر ادامه دارد .

سازمان محیط زیست با دیدن نظر علی کریمی و واکنش های مردم ، بیانیه ای صادر کرد که علی کریمی را توجیه کنند و در آن پاسخ نقد اینستاگرامی علی کریمی را دادند .

پاسخ محیط زیست به علی کریمی را در زیر مشاهده میفرمایید :

” جناب اقای کریمی ضمن تشکر از توجه شما نسبت به معضلات محیط زیستی کشور، از آنجا که به عدم همدلی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با مردم خوزستان حتی در ظاهر و با قراردادن یک پست در اینستاگرام اشاره کرده اید، به اطلاع می رساند که اگر ملاک خدمت، پست گذاری در اینستاگرام باشد، خانم ابتکار طی سه هفته گذشته، پست های متعددی در مورد خوزستان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که در دسترس همگان است.

اما مهم تر از پست گذاشتن برای یک مسئول، حضور وی در استان و پیگیری مشکلات است که خانم ابتکار ۱۴ بهمن ماه در اهواز و شادگان حاضر شدند و مسئولان مربوطه و مقامات بین المللی را نیز برای تاکید بر جایگاه تالاب های خوزستان با خود همراه کردند. به علاوه در همین سفر، شورای اداری استان با حضور استاندار و همه مدیران ذی ربط کارگروه مقابله با گرد و غبار تشکیل، اقدامات انجام شده تشریح و راهبردهای کوتاه مدت و بلندمدت مشخص شد.

اما باید توجه داشته باشید که سازمان حفاظت محیط زیست عهده دار وظایف مطالعه، سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت است که همه این ها در خصوص مقابله با گرد و غبار استان خوزستان انجام شده و وظیفه اجرا نیز بر عهده دستگاه های دیگری است. همچنین ارایه گزارش و وضعیت موجود به مقامات عالی کشور در این زمینه برای پیگیری و اقدام های عملی از دیگر امور مهم بوده که اینکار را هم در هیات وزیران انجام دادند.

لازم به ذکر است که بیشترین تعداد سفر استانی معصومه ابتکار در سه و نیم سال گذشته به استان خوزستان بوده و بیشترین هزینه کرد استانی سازمان حفاظت محیط زیست نیز برای خرید تجهیزات پایش آلودگی برای استان خوزستان بوده است. و البته همه این اخبار برای راستی آزمایی قابل جستجو و در دسترس است.

مجددا از دغدغه شما برای هموطنان خوزستانی تشکر می شود. “

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری

پاسخ علی کریمی به توهین پیمان طالبی

علی کریمی که از توجه محیط زیست به اینستاگرام و نظرش شگفت زده شده بود در پاسخ به واکنش محیط زیست نوشت :

” سرکار خانم ابتکار وظیفه من در قبال هموطنانم به دلیل نداشتن پست و مقام، در حد یه پست اینستاگرامى می تواند باشد و کار دیگه اى هم جز دعا کردن نمی توانم بکنم، ولى شما که وظیفتون تحقیق و سیاست گذارى است و باید بر آن نظارت کنید که انجام شود، و در 3.5 سال گذشته بارها سفر کردین به قول خودتون، نباید ١٪‏ وضع بهتر شده باشد، چرا نتایج تحقیق و سیاست گذاریتون هر روز بدتر از دیروز شده است.

با این اوضاع هوا من فکر می کنم سفرهاى این 3.5 سال گذشتتون بیشتر به خاطر اون حس نوستالژى لب کارون بوده (که اون هم از بین رفته) تا تحقیق و ریشه یابى و علت یابى این معضل.

در کل فکر می کنم در حال حاضر شما باید بیشتر وقتتون را براى حل این معضل بزرگ و دیگر معضل ها نظیر تخلیه شدن فاضلاب ها به دریاى خزر و خلیج فارس بزارین نه اینکه پیگیر پست هاى اینستاگرامى من و امثال من باشین.

مطمئن باشین اگه شما وظیفتون رو به نحو احسن انجام دهید، ما و تمام مردم ایران از شما سپاسگزاریم همچنین می توانید دکتر روحانى که به شما اعتماد کرد را روسفید کنید./رویش 
در ضمن منظور از کامنت من زیر پست دکتر روحانى، یک پست براى همدردى با مردم خوزستان بود وگرنه ماشاءالله پرتلاش هستین!! به امید روزى که به جاى حرف زدن، مرد عمل باشیم . “

در متنی که علی کریمی منتشر کرده بود به اشتباه اینستاگرام را ایستگرام نوشته بود که موجب تمسخر و توهین پیمان طالبی مجری استقلالی تلویزیون در یک کانال شد .

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر و عذرخواهی مجری

توهین پیمان طالبی به علی کریمی

پیمان طالبی در پیامی که نوشته علی کریمی را بازنشر کرده بود نوشت :

” یکی به این لنگی بیسواد بگه ایستگرام نه اسکل !!! اینستاگرام “

لنگی خواندن پرسپولیس و بیسواد و اسکل خواندن علی کریمی موجب خشم طرفداران پرسپولیس و هواداران علی کریمی شد تا جایی که پیمان طالبی صفحه اینستاگرام خود را خصوصی کرد .

پیمان طالبی که از وخامت ماجرا مطلع شد در پستی جهت عذرخواهی از علی کریمی و طرفداران پرسپولیس نوشت :

«جادوگر فوتبال ایران، کاپیتان سال‌های نه چندان دور پرسپولیس بزرگ، هواداران عزیز پرسپولیس و به خصوص هواداران علی کریمی عزیز به خاطر اشتباه صورت گرفته‌، از همه شما معذرت می‌خوام. حق دارید که ناراحت شده باشید. به بزرگ بودن علی کریمی شکی نیست و همه بهش واقفیم و قطعا خاطرات روزهایی که در مستطیل سبز بودی، فراموش نخواهد شد. منو ببخش. دوستان هوادار حلال کنید و عذرخواهی بنده رو بپذیرید.»

البته قابل به ذکر است که علی کریمی نیز در واکنش در کانال تلگرامی خود پاسخ پیمان طالبی را با کنایه داد .

توهین پیمان طالبی به علی کریمی و پاسخ جادوگر

پاسخ علی کریمی به پیمان طالبی

پاسخ علی کریمی به توهین پیمان طالبی را در زیر  مشاهده میفرمایید :

خدا این باسوادا رو از ما  نگیر، شعور و فهم به سواد  ربطى نداره ! اگه باسواد ما تو باشى که من به بى سواد بودن خودم افتخار میکنم

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!