گزارش ویژه؛ کلاهبرداری بازیکن مطرح سابق فوتبال ایران در لیگ دسته دو

نوشته شده توسط:محمود ابراهیمی | ۰ دیدگاه
گزارش-ویژه؛-کلاه-برداری-بازیکن-مطرح-سابق-فوتبال-ایران-در-لیگ-دسته-دو

یکی از تیم‌های حاضر در لیگ دسته دوم که این روزها شرایط مساعدی ندارد، با متواری شدن سرمربی و مدیرعامل سابق وارد بحران جدیدی شده است!

 از حدود دو هفته پیش سرمربی این تیم که بازیکن سابق یکی از تیم‌های مطرح هم هست به همراه دو نفر دیگر از اعضای کادرفنی و مدیرعامل باشگاه ناپدیده شده‌اند و کسی از آن‌ها خبر ندارد. این ۴ نفر بعد از اینکه باشگاه را به چندین هتل، رستوران و لباس فروشی بدهکار کردند، ناپدید شده‌اند.

مدیر یکی از هتل‌هایی که سرمربی مشهور این تیم به همراه دو نفر دیگر از اعضای کادرفنی تیمش در آن اقامت داشته‌اند و اعضای تیم هم شب قبل از بازی در آنجا اقامت می‌کرده‌اند در این‌باره به سایت نود گفت:

ما به خاطر کمک به این تیم که تیم شهر خودمان هم هست، تخفیف خوبی به آنها دادیم. کادرفنی تیم‌شان سوئیت خوبی انتخاب کرد و قرارداد تنظیم شد اما مدیرعامل باشگاه قرارداد را امضا نمی‌کرد. حدود ۲۰ روز به او فشار آوردیم تا قرارداد را امضا کرد. همه مفاد قرارداد کاملا مشخص است و براساس آن قرار بود هر ماه، هزینه‌ها را تسویه کنند. بعد از اینکه یک و ماه و نیم از حضور اعضای کادرفنی تیم گذشت از مدیرعامل باشگاه خواستیم تسویه کند اما او هربار امروز و فردا می‌کرد. وقتی به سرمربی تیم گفتیم او گفت مشکلی نیست و اگر مشکلی بود من خودم تسویه می‌کنم.

مدیرمسئول این هتل درباره آغاز جریان‌های عجیب این تیم گفت:

بعد از مدتی چند نفر به هتل ما مراجعه کردند و گفتند اعضای این تیم به آن‌ها بدهکار هستند. آن‌ها از تولیدی‌های لباس، رستوران و حتی هتل‌های دیگر بودند. ما وقتی این شرایط را دیدیدم و درحالی که رقم بدهی تیم حدود ۱۳ میلیون تومان شده بود تلاش کردیم با مدیرعامل باشگاه صحبت کنیم. براساس ریز تلفن‌هایی که داریم ۲۲۰ بار به ایشان زنگ زدیم اما جواب نداد. به سرمربی تیم گفتیم مجبوریم شما را بیرون کنیم ولی ایشان از شهرتش استفاده کرد و گفت من ضمانت می‌کنم. بعد از چند ماه چند نفر آمدند و گفتند آن آقا رفته و ما مسئول هستیم. یکی از آن‌ها خودش را رئیس کلانتری و یکی دیگر خودش را عضو هیات مدیره بانک ملی معرفی کرد. حساب و کتاب کردیم و قرار شد ۲۴ میلیون و خرده‌ای طلب را با سه فقره چک پرداخت کنند. آقایان رفتند و دیگر برنگشتند. همان زمان سرمربی تیم و اعضای کادرفنی هم شبانه از هتل رفتند. ما هم از طریق مراجع قانونی اقدام کردیم و گفتیم هر هتلی این تیم هست کارت بازیکن‌هایش را بگیرند که همین کار هم انجام شد.

مدیر هتل درباره رفتارهای اعضای کادرفنی این تیم گفت:

خسارت‌های زیادی به هتل ما زده‌اند. اجازه نمی‌دادند کارمندهای ما برای تمیز کردن و مرتب کردن به اطاق‌شان بروند. یک بار من با ترفند اینکه کلید ساز هستم به اتاقشان رفتم. وقتی من را دیدند جا خوردند، افتضاح بود. نمی‌دانم چرا اجاق گاز روی کابینت را کنده بودند و برده بودند دم پنجره! تازه قلیان‌هایشان وسط اتاق بود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!