دیاز:تساوی مقابل پرسپولیس عادلانه بود/دیدار سخت و نفس‌گیری داشتیم

نوشته شده توسط:محمود ابراهیمی | ۰ دیدگاه

دیاز:تساوی مقابل پرسپولیس عادلانه بود/دیدار سخت و نفس‌گیری داشتیم

 

 سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان، گفت: بازی فراز و نشیب زیادی داشت اما تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

رامون دیاز بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس، گفت: بازی فراز و نشیب زیادی داشت اما تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود. این بازی تمام شده و باید از الان برای دیدارهای بعدی تمرکز کنیم.

سرمربی الهلال پس این تساوی گفت: ما خود را برای پیروزی در این بازی آماده کرده بودیم و با این پیروزی می‌خواستیم هوادارانمان که امشب ما را بسیار حمایت کردند خوشحال کنیم اما با این نتیجه تساوی به آنها وعده دادیم که در آینده بهتر خواهیم شد.

وی افزود: بازی امروز دیدار سخت و نفسگیری بود و این دیدار به سرعت و فشردگی زیاد از سوی دو تیم آراسته شده بود. به نظرم با توجه به بازی ارائه شده از سوی دو تیم نتیجه تساوی عادلانه بود. می‌خواهم از تمام هواداران به خاطر حمایتهایشان در این بازی که ما را در همه جا حمایت می‌کنند تشکر کنم و دوست داشتم در این بازی 3 امتیاز بازی را به آنها هدیه بدهم.

سرمربی الهلال ادامه داد: ما در شرایطی قرار داریم که برای موفقیت هر باشگاهی تعیین کننده و حیاتی است به همین خاطر باید در بازی‌های باقی مانده بیشترین تمرکز را داشته باشیم. درست است که امروز مقابل پرسپولیس نتوانسیم برنده شویم ولی مهم این است که شکست نخوردیم. ما امتیازات زیادی را پیش‌رو داریم که به خاطر آنها بازی خواهیم کرد تا آنها را کسب کنیم.

دیاز در پایان گفت: امروز مقابل تیم ایرانی به عنوان یک تیم واقعی ظاهر شدیم که در تمام خطوط هماهنگ بودیم. باید نسبت به بازیکنانمان صبور باشیم و عذرخواهی آنها را زمانی که در حد و اندازه خودشان نبودند را قبول کنیم. صحبت کردنم با داور بازی امری طبیعی است و اشتباهات داوری در هر بازی امکان وقوع دارد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!